Rybnik, ul Przemysłowa 3, tel 693 291 662, mail: kontakt@lakiernia-rybnik.pl

Piaskowanie

elementów metalowych przed malowaniem

Kiedy posiadasz zardzewiały materiał do dalszej obróbki lakierniczej, lub chcesz odświeżyć wygląd swoich felg, ramy rowerowej, czy też mebli ogrodowych, przęsła i bram najlepiej go oczyścić poprzez metodę piaskowania. Piaskowanie jest to metoda polegająca na ścieraniu materiału/farby powierzchni zewnętrznej za pomocą specjalnego piasku lub korundu. Stanowi to rozwiązanie idealne do dalszej obróbki w postaci cynkowania ogniowego, spawania; w ten sposób otrzymujemy czystą strukturę oraz eliminujemy inne zanieczyszczenia. Jest to metoda znacznie szybsza od tradycyjnego szlifowania.

Co można piaskować?

– Felgi stalowe i aluminiowe
– Ramy rowerowe
– Dekoracje, meble ogrodowe i biurowe
– Grzejniki,
– Bramy, ogrodzenia
– Konstrukcje stalowe
i wiele innych przedmiotów stalowych i aluminiowych

Piaskowanie pozwala dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, czy zakrzywień, gdzie nie moglibyśmy oczyszczać wykorzystując tradycyjne metody.

Dodatkowo istnieje kilka klas piaskowania do wyboru, w zależności od tego jaki efekt chcemy uzyskać lub jakie są wytyczne dla materiałów w zależności od ich zastosowań.

Współpracujemy z zakładem zajmującym się piaskowaniem, przez co działamy wspólnie dla lepszej jakości wykonywanych usług dla naszych Klientów.